Yükleniyor...

Kurumsal

Knopp, 100 milyon m2'nin üzerinde Dünya çapında uygulama referansına sahip uluslararası bir şirkettir.

İlkemiz, yenilikle öne çıkmaktır.

Çünkü her müteahhit, mimar, mühendis ve şap ekipleri, şapla ilgili yaşanan sorunları, uygulama güçlüklerini bilmektedir, şaptaki uzun süren kuruma süreleri, kötü ve zayıf şap mukavemetleri, pompalama aşamasındaki basma güçlükleri, yüzey mastarlamasındaki güçlükler, uzayan inşaat süreleri, şap sonrası yüzeyde bozulmalar ve oyulmalar sonrasında yapılması gerekli tamiratlar, ilave masraflar…

CONTOPP® şap katkıları serisiyle KNOPP®, çimento esaslı şaplarla ilgili problemleri minimuma indiren kapsamlı bir ürün yelpazesini geliştirmiştir. Şapınızın hızlı kuruyarak üzerine hızlı kaplama yapılmasını sağlayarak inşaat süresini kısaltır. Kolay işlenebilirlik ve yüksek mukavemet gerektiğinde CONTOPP® her zaman yanınızda.

Bu tür son derece spesifik problem çözücülerin geliştirilmesinde her zaman deneyimlerimize dayanan Know-How’ımızı sürekli geliştirmek ve ürünlerimizin geliştirilmesine katkıda bulunmayı hedefledik. Bunun garantörlerinden biri de AR-GE departmanımızdır. Burada sadece yeni ürünler geliştirmek, test etmek ve kalite standardını korumayı sağlayan kontroller yapılmakla kalınmayıp, aynı zamanda müşterilerimizin bireysel sorunları ve ihtiyaçları da dikkate alınarak yeni ürünler de geliştirilmektedir. CONTOPP® serisi böylece üstün bir ürün teknolojisini yansıtmakta ve bu şekilde çimento şap teknolojisi endüstrisi için bir çözüm sunmaktadır.

Bizi test edin ve farkı görün!

1981 yılından beri faaliyette olan KNOPP® Şirketler Grubu, işine beton katkı malzemelerin üretimi ve satışıyla başlamıştır. KNOPP® betonun iyileştirilmesi konusunda ürettiği beton katkı malzemeleri ile uzmanlığını geliştirmiştir.

KNOPP, bu özel katkı malzemeleriyle ilgili büyük deneyimleri sayesinde yaklaşık 10 yıl sonra şap katkı maddelerin geliştirme, üretim ve satışıyla pazarlama konusunda Knopp GmbH®’yı (Limited Şirket) pazarda başarılı bir şekilde konumlandırmıştır.

Geriye bakıldığında KNOPP® yaklaşık 35 yıldır şap ve beton katkı malzemeleri üretimi, pazarlaması ve satışı konusunda deneyime sahiptir.

Şap ve betonla ilgili eksiksiz bir ürün grubu ve yeni AR-GE çalışmaları sayesinde KNOPP® Şirketler Grubu bütün dünyada büyüme eğilimindedir. Müşterilerimize yapı sektöründe ihtiyaç duydukları inovatif ürünleri geniş ve yenilikçi bir ürün yelpazesi ile sunmaktayız.

Knopp Türkiye Distribütörü
Turkal İnşaat Ltd. Şti.

Firmamız, 1994 yılında Gülsen ÇELİK (Mimar) ve Levent ÇELİK (İnş.Müh.İTÜ) tarafından Isparta / TÜRKİYE’de kurulmuştur. Yapı malzemesi sektörünün önde gelen markalarının Isparta bayilikleri alınarak müşterilerine ilk elden hizmet vermeyi amaçlayan firmamız 2001 yılında, yapı kimyasalları konusunda üretime başlamıştır.

Türkiye’de ve dünyada gelişen inşaat malzemelerini sürekli takip eden firmamız, müşterilerine bu yenilikleri sunmayı amaç edinmiştir.